Ankara casper yetkili servis

Ankara casper yetkili servisi ekibimizin karşılaştığı adaptör arızaları herşeyden önce adaptör bağlantı noktasındaki deformasyonlardır. Bu tarz arızalar şarj girişinin sürekli kaynaklandığı gibi girişi takılıyken çevirmek yerinden oynatmak neticesinde oluşmaktadır. Bu tarz sorunlarda adaptör tamiri bozuk girişin yan sanayi olmayan jakla değiştirilmesi ile düzeltilir.

Ankara casper yetkili servisi laptop adaptörlerinde karşılaşılan bir diğer sorun dolayı yanmasıdır. Bu tarz arızalar genelde garanti dahilindedir ve şarj aleti değişimi yapılmalıdır.

Ankara casper yetkili servisi Adaptör kullanırken Casper yetkili Servisi olarak önerilerimiz, şarj aletinizi nemsiz ve diğer elektrik hatlarından ayrı bir mecrada kullanmanızdır. Diğer elektrik fişleri manyetik bir kapsam yarattığından ötürü adaptöre zarar verebilir. Topraklama yapan bir priz tercih etmelisiniz. Adaptör girişi laptopunuza takılıyken aşırı yerinden oynatmamaya dikkat etmeli ve fazla tak çıkar yapmamaya dikkat göstermelisiniz. Ayrıca kopmuş olan şarj aleti kablosunu koli bandı ile yapıştırdıktan sonra kullanmaya devam etmeyin. Böyle durumlarda kopan kısımlar lehimlenerek ve üzerinde plastik eritilerek tamir edilmelidir. Son olarak cihazınızı pili sökerek direk adaptörle çalıştırmayın. Bu laptopunuzun başta ana kartına olmak üzere diğer bileşenlerine de zarar verir.

Ankara casper yetkili servisi Ankarada diğer markalarla birlikte Casper adaptör tamiri konusunda uzman ekibimizden doğru yardımı alacağınızdan emin olabilirsiniz.
Casper cky Adaptör

Bir diğer kullanıcı hatası ise hor kullanımdan oluşur. Tuş çıkması ve tuş kaybolması bu yanlış kullanımın sonuçlarındandır. Eğer Casper Notebook Klavye nizde bir tuş yerinden çıktı ise altındaki tuş tırnağının yerinde olup olmadığını kontrol edin. Yerinde duruyor ise tuşu yavaşça yerine oturtabilirsiniz. Yerinde değil ise Ankara casper yetkili servisini aramanız gerekmektedir.

#at96m-com, #%ec%95%bc%eb%86%80%ec%9e%90, #%ec%bd%94%eb%93%9c